0

אודות י.בלוי ספרים

י, בלוי הפצת ספרים בבתי הכנסת הינה במת פרסום לספרים, ודרך ייחודית לשווק ולמכור את הספר שלך.

החשיפה של הספרים לציבור הבאים בבתי הכנסת הינו פרסום ממוקד, אפקטיבי, ומקדם מכירות באופן שאין דומה לו

במה וקידום ייחודי לחיבורים אשר נכתבו על ידי מחברים בני זמנינו, מחברים אשר השקיעו מכספם זמנם ומרצם חקרו וכתבו, בנושאים שונים ומגוונים, החל בסוגיות הש"ס, הלכה, חינוך, רוח, ועד ביוגרפיות וספרי זיכרון.

לצערנו, לעיתים ספרי מחברים בני זמנינו לא מתפרסמים כראוי והציבור לא יודע על קיומם. 

 

י, בלוי הפצת ספרים בבתי הכנסת רואה בחיוב את הצורך לקדם את ספרי המחברים בפרסום והפצה ייחודית, ומקצועית.

אתר זה, המאפשר רכישה מקוונת של ספרים מהווה השלמה לפרסום בדוכנים בבתי הכנסת. הפרסום בדוכנים אינו נמשך לאורך זמן, מפני שכל שבוע מחדשים ומחליפים את הספרים המוצגים בדוכן, ויש מגבלה לכמות הכותרים שיכולים להופיע בדוכן בו זמנית.

לכן הקמנו את האפשרות לרכישה מקוונת שבה ניתן להזמין ספרים שהיו בעבר בדוכן, ולמעשה מגדיל את פרק הזמן של אפקט הפרסום בדוכני בתי הכנסת, משבוע בודד לתקופה ארוכה יותר.

בנוסף שדרגנו את החשיפה של הספר, ואנו מפרסמים במאות בתי כנסת ברחבי הארץ את "קטלוג הספרים של י, בלוי עד הבית" ובו כל הספרים הניתנים לרכישה מקוונת אצלנו, מה שמאפשר לקונים להיחשף לספרים גם ללא גישה לרשת.

בקרוב יהיה ניתן להזמין את הספרים גם דרך עמדות "נדרים פלוס" המצויות בבתי הכנסת.

 וכך בעצם קיבלנו את החבילה המושלמת והאידאלית להפיץ ספר, השילוב בין הפרסום בדוכנים מחד גיסא, קטלוג הספרים מאידך גיסא, ויחד עם זה אפשרות הזמנה מקוונת, יוצר בסייעתא דשמיא דרך מושלמת, מקצועית, וייחודית, לפרסם ולהנגיש את הספר שלך לציבור.